Екструдери

 
 
 
 
Підприємство Кийко виготовляє шнековий екструдер, який призначений для виробництва кормів із зернових і бобових культур.

Екструдери - це особливий різновид пристроїв, що дозволяє способом розплавлення і формації одержувати готові вироби з різного виду сировини. В якості сировини можуть виступати найрізноманітніші матеріали, харчові і не харчові. Завантажена в резервуар сировина піддається термічному, механічному, а також впливу вологи. Принцип роботи механізму знайшов своє застосування в численних сферах промислового виробництва. Такими пристроями цікавляться багато фермерських господарств, тому розробники запропонували чудові моделі для створення комбікорму. Цінність такого пристрою в тому, що в результаті такої переробки їжа для тварин, птиці та риб набуває особливий склад, насичується поживними речовинами, вітамінами. Процес екструзії полягає в подрібненні сировини в завантажувальному бункері, склад якого фермер визначає сам. Подрібнену сировину нагрівається при високій температурі і високому тиску, що дозволяє знезаразити суміш, виключити розмноження бактерій і вірусів, подальші процеси плесенеутворення і гниття. Сировина, відчуваючи вплив температури і тиску, змінює свій хімічний склад, в результаті складніші сполуки розпадаються на більш прості і легко засвоювані.

Екструдери для переробки зерна і бобових припускають додавання соломи та іншої сировини, приготований комбікорм не потребує попереднього заварювання, може подаватися в сухому вигляді. Одержувана на виході сировина вже пройшла термічну обробку, тому такий корм тваринам перетравлювати в шлунково-кишковому тракті в рази легше, енергія їжі при розщепленні повністю засвоюється. Тварини засвоюють не тільки білки, а й вітаміни, мінерали пропонованої їжі. Смак такого корму і його запах подобаються тваринам, особливо молодняку. А як відомо, ця частина поголів'я найбільш вразлива до загибелі через нестачу поживних речовин, контакту з інфекціями і вірусами, що містяться в їжі. Приготований комбікорм - відмінний кишковий абсорбент, що виводить небажані, що отруюють організм речовини. Готова суміш приймає форму джгута, який може відсікатися або залишатися цілісним. Екструдер для кормів з відсікачем необхідний для виготовлення корму для дрібних тварин, птахів або риб.

Екструдер для переробки ячменю, пшениці, гороху, сої дозволяє переробити не тільки свіжозібране зерно, а й залежане, що не придатну для інших цілей сировину. Готовий продукт - поживний, легко засвоюваний комбікорм з сухими добавками, вітамінами, антибіотиками та багато ін.. Займатися виготовленням комбікорму самостійно - значить відчути істотну економію. Ціна комбікормів власного виробництва виявляється нижче, ніж пропонована постачальниками вартість вже готової продукції. На відміну від багатьох інших видів виробництва подібні апарати легкі у використанні, не вимагають особливих навичок подібної діяльності. З цих причин багато фермерів намагаються купити обладнання і частину сировини і самостійно заготовляти комбікорму. Швидка окупність придбаних механізмів - невід'ємна риса самостійного виготовлення корму.

Екструдери для кормів невибагливі до умов експлуатації, не вимагають установки в окремих приміщеннях, легкі в транспортуванні. Компактність і легкість складання дозволяє розпочати роботи в короткий термін. Багатьох фермерів в Україні цікавить не тільки простота використання, а й низький рівень енергоспоживання. Заготовлений корм може зберігатися протягом декількох місяців, не вимагаючи створення особливих умов. Заготовлювати в Дніпропетровську подібний комбікорм легко на доступному і зручному обладнанні, яке пропонує компанія «Кийко».
 

Фільтр

Показати з ціною
від
Фільтр за брендом

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити екструдери, гранулятори та олійні преси в Україні - ПП Кійко
(основний офіс)

49000, Україна, Дніпропетровська, Днепропетровск, Краснозаводская, будинок 14
  • +38 (097) 08002XX

Соц. кнопки

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create