Гранулятори

 
Наше підприємство виготовляє сучасні та надійні гранулятори, які використовуються для грануляції різних зернових культур (ячменю, пшениці, жита, гречки, кукурудзи) у приготуванні кормів для домашніх тварин чи птахів. А також, гранулятори використовуються для гранулювання різних видів сировини у виробництві паливних брикетів: деревних відходів, лушпиння соняшника, стебел кукурудзи та ін.

Чимало сфер великого і дрібного виробництва не обходяться без такого пристрою як гранулятор. За своїм призначенням даний апарат допомагає швидко і якісно переробити різну сировину. Отримувані на виході невеликі рівні частки можуть стати матеріалом для подальшої обробки або готовим до вживання продуктом. Переробити таким чином можна величезну кількість матеріалів (деревину, тирсу і багато іншого). Використання вторинної сировини або його подальша реалізація значно підвищать ефективність багатьох видів виробництв, принесуть додатковий дохід фермеру або підприємцю в Україні.

Гранулятори бувають різних типів і розрізняються залежно від типу сировини, що переробляється, потужності, параметрів пристрою і характеристик готового продукту на виході. Одніими з найпоширеніших моделей пристрою є прилади для корму. Такі пристрої можуть мати великі розміри, а, отже, і високу продуктивність, а можуть являти собою компактні прилади для використання на присадибній ділянці або в особистому господарстві. Купити гранулятор для комбікорму - означає придбати пристрій для приготування збалансованої їжі для тварин, птиці, риби. Пристрій допомагає приготувати якісний, насичений всіма необхідними речовинами корм, який буде відповідати всім необхідним санітарним вимогам, мати довгий термін зберігання. Перевагою є і те, що власник пристрою може на свій розсуд змінювати розмір готових гранул в залежності від видів птахів, риб або худоби, для яких виконуються подібні заготовки. Побутовий гранулятор не вимагає особливих навичок у використанні, так як принцип його роботи неймовірно простий, прес і матриця в складі механізму зроблять всю необхідну роботу. Заготовлений комбікорм може стати невід'ємною частиною повноцінного харчування тварин, риби та птиці цілий рік, так як зберігання готового продукту не передбачає особливих умов. У процесі виробництва сировина відчуває вплив високих температур, тому поява цвілі і розвиток процесів гниття при зберіганні практично виключено. Тих, хто зацікавлений у придбанні подібної техніки для використання у власному господарстві, хвилює питання споживаної енергії приладом під час роботи. Вартість споживаної електроенергії напряму залежить від потужності придбаного приладу, однак, в цілому, ціна споживаних ресурсів побутовими грануляторами не висока.

Ще одне призначення пристрою такого виду - обробка біомаси для палива. Затребуваність в переробці соломи, кукурудзяних стебел, деревної тирси та інших матеріалів, які прийнято вважати відходами, зростає рік від року. У таких пристроях матриця не розрізає гранули на дрібні частини як, наприклад при виготовленні комбікорму, а пресує їх в пелети циліндричної форми. Процес формумання брикетів здійснюється за допомогою смол, що утримуються в пристрої. За відсутності таких «зв'язуючих» часток у прес гранулятор додаються цукор або крохмаль. Для брикетів, створених за допомогою такого пристрою, на присадибному господарстві економний і практичний господар завжди знайде застосування. Готовим продуктом можна опалювати приміщення, спалюючи його в печі або каміні, готувати на них їжу і багато іншого. Існуючий попит на подібну техніку сьогодні дуже великий, при цьому придбати в Дніпропетровську пристрій необхідної потужності для створення гранул або брикетів можна за вигідною вартістю.
 

Фільтр

Показати з ціною
від
Фільтр за брендом

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити екструдери, гранулятори та олійні преси в Україні - ПП Кійко
(основний офіс)

49000, Україна, Дніпропетровська, Днепропетровск, Краснозаводская, будинок 14
  • +38 (097) 08002XX

Соц. кнопки

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create