Олійні преси

 
Підприємство Кийко виготовляє олійні преси, які ідеально підходять для віджиму рослинної олії з олійних культур, а саме: з насіння льону, гарбуза, волоського горіха, сої, ріпаку, гірчиці та інших. Продуктивність 30-100 кг/сем.ч, вихід 30-45%. Привід машини м'який, плавний, створює зручну роботу підшипників та електроприводу. Шнеки маслопресса відокремлюються від приводу, тому можна легко і недорого замінити зношений шнек на новий. Транспортувати олійний прес легко в багажнику легкового автомобіля. Швидкість обертання шнека до 65 об./хв., Вона дає хороший відсоток віджиму.
Для дрібних господарств у нас є малогабаритний олійний прес з продуктивністю до 30-40 кг/год.

Сучасні технології в галузі розробки приладів і апаратів, враховуючи попит на них серед фермерських господарств різного масштабу, пропоную найрізноманітнішу техніку. Серед них легко відшукати і купити обладнання з ручним приводом, розраховане на невеликий обсяг сировини, що переробляється, а також потужні установки з чудовими характеристиками і прийнятною ціною. Олійні преси дозволяють отримати чудовий натуральний і екологічно чистий продукт методом пресування. Таке обладнання дозволяє отримати якісний продукт практично в будь-яких умовах. Ціна пристрою залежить від багатьох параметрів, однак важливіше цільове призначення тієї чи іншої моделі олійниці.

У міні Олійному пресі у фермерському господарстві і в більш масштабному пристрої на великих промислових підприємствах рухливі шнеки стискають заздалегідь очищені і підготовлені насіння. Таким чином первинна сировина розділяється на віджату олію і макуху, яка залишилась, у вигляді сухого залишку пластівцями. Можливість перероблення олійні культури на запропонованому обладнанні може здійснюватися холодними і гарячими віджиманнями. Два методи відрізняються кількістю насичення продукту корисними речовинами (фосфору), окисними здібностями, а також об'ємом одержуваного продукту з однакової кількості сировини і деякими іншими характеристиками. Сучасний ринок наповнений різноманітним устаткуванням, серед якого вітчизняні українські марки успішно конкурують з європейськими. Обслуговування олійного преса - особливий обов'язок власника пристрою. Використання апарату викликає засмічення і знос деяких механізмів. Своєчасне обслуговування і заміна необхідних частин в маслопресів для ріпаку або насіння - запорука тривалої роботи пристрою. Втулки, насадки, ножі та інші частини повинні бути завжди в справному стані, щоб обладнання не втрачало продуктивності. Можливість модернізувати пристрої числовим програмованим управлінням дозволяє стежити в деталях за поточним процесом віджимання, корегувати потужність і силу залежно від типу сировини, виду насіння.

Різні види установок для масла відрізняються своїми характеристиками. Головним чином варто звернути увагу на габарити придбаної техніки, а також тип встановленого двигуна і можливість подачі живлення. Все це впливає на продуктивність і обсяг сировини, що переробляється в одиницю часу. Вибирати міні олійний прес або велике обладнання варто з розрахунку очікуваної потужності, а також типу сировини, що переробляється. Для насіння соняшнику підходить практично будь-яке обладнання, для кукурудзи, для кунжуту, для льону, для сої та інших культур варто вибрати рекомендовані механізми з необхідними характеристиками. Будь-яке обладнання повинно відповідати необхідним стандартам якості, бути виготовленеими з матеріалів, схвалених відповідними органами. Будь-яка олійниця стане відмінним доповненням господарства в Дніпропетровську з вирощуванню культур соняшника та інших. Переробка олійних культур здійснюється багатьма фермерами для власних потреб, адже одержуваний екологічно чистий продукт стає частиною щоденного раціону. Досить часто, фермери займаються подальшою реалізацією готового продукту. Не тільки масничні культури виступають в якості первинної сировини, що переробляється. Олійний прес рапс - це популярне пристрій, що дозволяє отримати особливий вид продукту. Корисні властивості культури залишаються після віджимання в готовому продукті, не вимагаючи додаткової обробки.
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити екструдери, гранулятори та олійні преси в Україні - ПП Кійко
(основний офіс)

49000, Україна, Дніпропетровська, Днепропетровск, Краснозаводская, будинок 14
  • +38 (097) 08002XX

Соц. кнопки

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create